Hosting WooCommerce – jaki wybrać?

W czasach szybkiego rozwoju e-commerce, wybór odpowiedniego hostingu dla sklepu internetowego staje się fundamentem każdego biznesu online. Hosting WooCommerce wpływa na wydajność, bezpieczeństwo i dostępność Twojego e-sklepu. Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez kluczowe aspekty wyboru hostingu, umożliwiając Ci podjęcie świadomej decyzji, która będzie sprzyjać wzrostowi Twojej działalności w sieci.

Spis treści

Wybierając hosting dla WooCommerce, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak wydajność, bezpieczeństwo, możliwość skalowania zasobów oraz zgodność z przepisami. Kluczowe jest skupienie się na technologiach przyspieszających ładowanie stron, zaawansowanych narzędziach bezpieczeństwa oraz praktykach optymalizacji, które zapewnią płynną i bezpieczną pracę sklepu. Odpowiedni hosting nie tylko zwiększy wydajność Twojego sklepu, ale także pozytywnie wpłynie na doświadczenie użytkowników i widoczność w wyszukiwarkach, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w branży e-commerce.

dhosting

Kod rabatowy 5% dhosting: szeruj

Dlaczego WooCommerce jest najlepszym wyborem dla Twojego e-sklepu?

Sprzedaż online dla wielu firm staje się dominującym kanałem handlu, dlatego wybór odpowiedniej platformy dla e-sklepu ma ogromne znaczenie. Decyzja o wyborze będzie miała wpływ na końcowe efekty, ale także koszty związane z utrzymaniem sklepu. WooCommerce jest rozszerzeniem WordPressa i wyróżnia się na tle innych rozwiązań oferujących sklep internetowy dzięki swojej elastyczności, możliwości integracji z szeroką gamą systemów płatności online oraz dostępu do niezliczonych wtyczek i motywów. WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy myślącego poważnie o sprzedaży online, niezależnie od wielkości jego biznesu. Warto pamiętać, że pomimo tego, że sam WordPress jest darmowy, to w przeciwieństwie do rozwiązań SaaS, będziesz potrzebować specjalisty, który zajmie się konfiguracją lub przygotowaniem customowego motywu. 

Popularność i wsparcie społeczności WordPress

Jednym z głównych atutów WooCommerce jest jego popularność oraz wsparcie społeczności WordPress. WooCommerce jest częścią ekosystemu WordPress, użytkownicy korzystają z ogromnej bazy wiedzy i zasobów, które są nieustannie rozwijane przez aktywną społeczność deweloperów i użytkowników na całym świecie. Dzięki temu, rozwiązywanie problemów, dodawanie nowych funkcjonalności czy nawet personalizacja sklepu stają się prostsze i szybsze. Wsparcie społeczności oznacza również, że WooCommerce jest ciągle aktualizowany i dostosowywany do zmieniających się trendów oraz wymagań bezpieczeństwa, co umożliwia utrzymanie sklepu online na najwyższym poziomie.

Łatwość personalizacji i dodawania funkcjonalności

Kolejnym aspektem, który stawia WooCommerce na czele opcji dla e-sklepów, jest łatwość personalizacji i rozszerzania funkcjonalności. Dzięki otwartej architekturze i elastyczności platformy, możliwe jest dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Od prostych zmian w wyglądzie, przez integracje z zewnętrznymi systemami płatności, po zaawansowane modyfikacje funkcjonalne – wszystko to jest możliwe z WooCommerce. Liczne wtyczki stworzone specjalnie dla WooCommerce pozwalają na łatwe rozszerzenie sklepu o nowe opcje, takie jak programy lojalnościowe, zarządzanie magazynem czy zaawansowane analizy sprzedaży, a także kupony rabatowe. Warto pamiętać, że skala korzystania z WooCommerce na świecie sprawia, że większość potencjalnych problemów z platformą została już rozwiązana – to ogromne ułatwienie w developmencie.

Porównanie z innymi platformami

Porównując WooCommerce z innymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami, takimi jak PrestaShop czy Magento, WooCommerce oferuje większą swobodę w kształtowaniu oferty i personalizacji sklepu, przy jednocześnie niższych kosztach początkowych. Integracja z WordPress zapewnia dostęp do potężnego narzędzia do zarządzania treścią, co jest szczególnie ważne dla sklepów, które chcą nie tylko sprzedawać produkty, ale również budować silną markę i angażować klientów za pomocą wartościowych treści. Jako rozwiązanie open-source, WooCommerce zapewnia pełną kontrolę nad sklepem – od bazy danych po kod źródłowy.

Kluczowe parametry wydajnego hostingu dla WooCommerce

Wybór hostingu to często decyzja, która wpływa bezpośrednio na sukces Twojego sklepu internetowego. W kontekście wydajności, bezpieczeństwa i stabilności działania e-sklepu, istnieje kilka kluczowych parametrów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego rozwiązania hostingowego. Problemy z wydajnością przełożą się na gorsze wyniki w generowaniu ruchu i sprzedaży produktów.

Gwarantowane zasoby serwera

Podstawą wydajnego hostingu dla WooCommerce są gwarantowane zasoby serwera, takie jak odpowiednia ilość RAM, moc procesora (CPU), przestrzeń dyskowa na dyskach NVMe oraz dostęp do szybkich połączeń SQL i Redis. Te parametry bezpośrednio przekładają się na szybkość ładowania się strony i płynność przeglądania oferty sklepu przez klientów. Jeżeli hosting oferuje elastyczne plany, które pozwalają na skalowanie zasobów podczas większego obciążenia, to takie rozwiązanie ułatwi płynny wzrost biznesu online, bez przestojów i powracających problemów technicznych.

Elastyczność i skalowalność hostingu

Skalowalność oznacza możliwość szybkiego dostosowania parametrów hostingu, takich jak zwiększenie przestrzeni dyskowej, RAM, czy zasobów CPU, bez wpływu na ciągłość działania serwisu – nawet przy nagłym wzroście liczby aktywnych użytkowników. Dostawcy hostingu powinni oferować także rozwiązanie Cloudflare dla dodatkowej optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa, a także wsparcie dla najnowszych technologii, takich jak HTTP/2 i HTTP/3 – to wszystko przełoży się na szybkość ładowania strony i lepszą pozycję w wyszukiwarkach.

dhosting woocommerce

Bezpieczeństwo danych i transakcji

Bezpieczeństwo danych klientów i szczegółów transakcji jest podstawą zaufania do sklepu internetowego. Dobry hosting dla WooCommerce musi oferować zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym certyfikaty SSL od renomowanych dostawców, takich jak Let’s Encrypt, automatyczne kopie zapasowe, a także zabezpieczenia przed atakami DDoS. Dostęp do narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem, takich jak firewalle aplikacyjne czy skanowanie pod kątem malware, jest kluczowy dla ochrony sklepu przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Wysoka dostępność i niezawodność

Wysoka dostępność i niezawodność serwera gwarantują, że sklep internetowy jest zawsze dostępny dla klientów, a potencjalne problemy nie są związane z dostawcą usług hostingowych. Serwer WooCommerce powinien zapewniać infrastrukturę umożliwiającą ciągłe i bezawaryjne działanie sklepu, nawet w przypadku awarii jednego z elementów systemu. 

Wsparcie techniczne 24/7

Niezależnie od tego, jak stabilny i bezpieczny jest hosting, możliwość szybkiego uzyskania pomocy technicznej jest nieoceniona. Wsparcie techniczne dostępne 24/7, zdolne do rozwiązywania problemów o dowolnej porze, jest niezbędne dla utrzymania płynnej pracy sklepu opartego o WooCommerce. Dobry dostawca hostingu powinien oferować różne kanały wsparcia – od czatu na żywo, przez system zgłoszeń, po pomoc telefoniczną – aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc w każdej sytuacji. W dużych serwisach e-commerce, każda minuta braku dostępności dla klientów, przekłada się na ogromne straty finansowe.

Wpływ wydajnego hostingu na SEO i konwersję w sklepie internetowym

Wybór odpowiedniego hostingu ma znaczenie nie tylko dla bezproblemowego funkcjonowania strony, ale również dla dobrego doświadczenia użytkowników, co finalnie wpływa na ilość konwersji. Google i inne wyszukiwarki coraz śmielej nagradzają strony za szybkość ładowania, bezpieczeństwo oraz stabilność działania – wszystkie te aspekty są bezpośrednio powiązane z jakością hostingu. Odpowiednio skonfigurowany hosting WooCommerce może znacząco poprawić widoczność strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na wyższy ruch na stronie i większą sprzedaż.

Szybkość ładowania strony

Szybkość ładowania strony, a konkretnie Core Web Vitals są ważnym czynnikiem rankingowym w algorytmie wyszukiwarki Google. Strony, które ładują się szybko według danych opublikowanych przez Google lepiej monetyzują się na tle tych, które działają wolno. Szybki hosting WooCommerce zapewniający wydajne działanie aplikacji, dzięki zastosowaniu technologii takich jak LiteSpeed, NVMe oraz zaawansowanego cachowania, może drastycznie skrócić czas ładowania strony. Dzięki temu użytkownicy mogą być bardziej zaangażowani w przeglądanie serwisu, a wydajność serwisu odzwierciedlają dane zbierane w raporcie CrUX.

Dostępność strony i uptime

Dostępność strony i wysoki uptime są niezbędne dla utrzymania ciągłości działania sklepu internetowego. Przerwy w dostępności strony np. błędy 5XX nie tylko zniechęcają potencjalnych klientów, ale również negatywnie wpływają na SEO, ponieważ wyszukiwarki mogą zauważyć te przerwy, co może obniżyć crawl budget serwisu. Warto wybrać hosting dla WooCommerce, który gwarantuje wysoki uptime, najlepiej na poziomie bliskim 100%. Stabilność jest kluczowa dla budowania zaufania klientów oraz osiągania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania – brak przerw to także podstawa do skalowania biznesu online.

Bezpieczna transmisja danych

Bezpieczeństwo transmisji danych, zwłaszcza w kontekście transakcji finansowych, jest niezwykle ważne dla użytkowników. Szyfrowania SSL/TLS, nie tylko chronią dane klientów, ale również są lepiej postrzegane przez Google – brak odpowiednich zabezpieczeń jest komunikowane jako ostrzeżenie w przeglądarce. Hosting oferujący łatwą integrację z certyfikatami SSL, takimi jak darmowy Let’s Encrypt, oraz dodatkowe warstwy zabezpieczeń, takie jak ochrona przed atakami DDoS, firewall aplikacyjny czy skanowanie pod kątem malware, bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo sklepu internetowego.

Szybki start z WooCommerce – od czego zacząć?

Rozpoczęcie sprzedaży online z WooCommerce jest stosunkowo proste i cechuje się niskim progiem wejścia. Rozszerzenie WordPress oferuje szerokie możliwości konfiguracji oraz dostęp do licznych wtyczek – wszystko to sprzyja customizacji pod własne wymagania. Aby skorzystać z pełnego potencjału WooCommerce, warto skorzystać z usług doświadczonej osoby, która ma za sobą wdrożenia e-commerce na tej platformie. Poniżej kilka kroków, które pozwolą na rozpoczęcie widoczności marki w internecie.

Instalacja WordPress i wtyczki WooCommerce

Pierwszym krokiem w kierunku uruchomienia sklepu na WooCommerce jest instalacja WordPressa – najpopularniejszego systemu zarządzania treścią na świecie. Proces ten jest zazwyczaj prosty i szybki, szczególnie jeśli wybierzesz hosting oferujący instalację WordPressa z poziomu panelu administracyjnego.

Instalator wordpress na hostingu

Po zainstalowaniu WordPressa, kolejnym etapem jest dodanie i aktywacja wtyczki WooCommerce – ta bezpłatna wtyczka jest dostępna bezpośrednio z poziomu panelu administracyjnego WordPressa i stanowi serce Twojego przyszłego sklepu internetowego.

instalacja wtyczki woocommerce

Konfiguracja WooCommerce krok po kroku

Po instalacji WooCommerce, należy przejść przez proces konfiguracji krok po kroku, który pomoże ustawić kluczowe elementy sklepu, takie jak waluty, metody płatności, stawki podatkowe, koszty wysyłki oraz inne podstawowe elementy konfiguracji. WooCommerce oferuje kreator, który prowadzi użytkownika przez te etapy, ułatwiając szybkie uruchomienie sklepu. Nie zapomnij także o konfiguracji SSL, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji w Twoim sklepie.

Wybór i konfiguracja szablonu

Wygląd Twojego sklepu jest równie ważny, co jego funkcjonalność. WooCommerce jest kompatybilny z wieloma szablonami WordPress, zarówno bezpłatnymi, jak i płatnymi, które pozwalają dostosować design strony do Twoich potrzeb. Wybierając szablon, zwróć uwagę na jego responsywność, czyli dostosowanie do urządzeń mobilnych, oraz kompatybilność z WooCommerce. Kolejnym, ważnym aspektem są funkcjonalności, które powinien mieć nasz sklep – warto zweryfikować możliwości motywu przed wyborem. Po wyborze odpowiedniego szablonu, możesz go skonfigurować i dostosować do własnych preferencji, korzystając z opcji dostępnych w panelu WordPress (opcje motywu).

wybór motywu woocommerce

Przydatne wtyczki dla e-commerce

Rozszerzenie funkcjonalności sklepu jest możliwe dzięki licznej gamie wtyczek dla WooCommerce. Warto rozważyć instalację dodatków wpływających na SEO, prędkość strony, bezpieczeństwo, a także te, które oferują dodatkowe opcje takie jak formularze kontaktowe, metody dostawy czy programy lojalnościowe dla klientów. Przykładowe wtyczki WordPress, które warto wziąć pod uwagę to Yoast SEO dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, Contact Form 7 do budowania formularzy, a także WP All Import dla łatwego importu produktów w dużej ilości.

Dodawanie produktów i konfiguracja płatności

Ostatnim etapem jest dodanie produktów do Twojego sklepu. WooCommerce umożliwia łatwe dodawanie produktów pojedynczych, z wariantami, cyfrowych czy też produktów afiliacyjnych. Każdy produkt może być szczegółowo opisany, wzbogacony o zdjęcia oraz skonfigurowany pod kątem cen, podatków i dostępności. Konfiguracja metod płatności, w tym integracja z popularnymi systemami płatności online, jest kluczowa dla zapewnienia płynności transakcji. Wspomniana wcześniej wtyczka WP All Import pozwoli na hurtowe dodawanie produktów z zewnętrznych feedów.

Maksymalizacja wydajności Twojego sklepu WooCommerce

Wydajność sklepu WooCommerce jest bardzo ważna dla zapewnienia płynnej obsługi klientów. Dzięki odpowiednim technikom i narzędziom możesz znacząco przyspieszyć ładowanie podstron, co bezpośrednio wpłynie na zadowolenie użytkowników i może poprawić widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania. Odpowiedni hosting WordPress, wykorzystanie technologii takich jak LiteSpeed oraz CDN (Content Delivery Network), a także gruntowna optymalizacja sklepu WooCommerce są niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników. W tej sekcji skupimy się na technologiach przyspieszających ładowanie stron oraz optymalizacji baz danych i skryptów, aby maksymalizować wydajność Twojego sklepu.

Technologie przyspieszające ładowanie stron

Serwery LiteSpeed oferują zoptymalizowaną obsługę skryptów PHP, co znacząco przyspiesza działanie sklepów WooCommerce. Implementacja CDN pozwala na szybkie dostarczanie treści użytkownikom niezależnie od ich geograficznej lokalizacji, zmniejszając opóźnienia i czas ładowania strony. Stosowanie technik kompresji danych, takich jak GZIP, oraz optymalizacja obrazów i plików CSS/JS może znacznie przyspieszyć Twoją stronę, poprawiając ogólną wydajność sklepu. 

Optymalizacja baz danych i skryptów

Kolejnym ważnym aspektem maksymalizacji wydajności sklepu WooCommerce jest optymalizacja baz danych i skryptów. Regularne czyszczenie i optymalizacja bazy danych WooCommerce może znacząco poprawić czas ładowania strony, usuwając zbędne dane i optymalizując zapytania SQL – używanie wtyczek do optymalizacji bazy danych może ułatwić ten proces. W tym miejscu warto wspomnieć także o kolejności i sposobie ładowania skryptów, które mogą wpływać na redukcję zasobów blokujących renderowanie stron w sklepie. Taka zmiana potrafi znacząco poprawić statystyki Core Web Vitals.

Bezpieczeństwo Twojego e-sklepu – jak chronić dane i transakcje?

Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa w sklepie jest niezbędne do ochrony danych osobowych klientów oraz transakcji finansowych. Dzisiejsze cyberzagrożenia są coraz bardziej zaawansowane,a właściciele sklepów internetowych muszą zastosować szereg środków bezpieczeństwa, aby zabezpieczyć swoje platformy. Od certyfikatu SSL, przez backupy strony, aż po zgodność z RODO – wszystkie te aspekty mają kluczowe znaczenie dla utrzymania bezpiecznego środowiska zakupowego. Ochrona danych WooCommerce oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie to fundamenty biznesu, które pomogą zbudować zaufanie i lojalność klientów.

Zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa

Aby skutecznie chronić e-sklep WooCommerce przed cyberatakami, należy zaimplementować zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa. Certyfikat SSL (Secure Socket Layer) to podstawa, która zapewnia szyfrowaną komunikację między serwerem a przeglądarką użytkownika, chroniąc w ten sposób dane osobowe i finansowe. Regularne tworzenie backupów strony jest kluczowe dla szybkiej reakcji i przywrócenia funkcjonalności sklepu w przypadku ataku lub awarii. Warto również zainwestować w profesjonalne rozwiązania do zabezpieczenia samego WordPressa, które pozwolą ochronić wrażliwe dane klientów. Po stronie dostawcy hostingu, ważna jest obecność systemów firewall i zabezpieczeń przed atakami DDoS – takie rozwiązania zabezpieczają właścicieli sklepów i ich biznesy.

Zapewnianie zgodności z przepisami w e-commerce

Ochrona danych osobowych klientów i zapewnienie zgodności z przepisami, takimi jak RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych), jest nie tylko obowiązkiem prawnym, ale również elementem budowania zaufania. Właściciele sklepów muszą upewnić się, że ich platformy są zgodne z obowiązującymi regulacjami, oferując transparentne informacje o przetwarzaniu danych, możliwość ich edycji czy usunięcia przez użytkowników. Należy zapewnić bezpieczne przechowywanie danych klientów i stosować się do najlepszych praktyk w zakresie ich ochrony. W ostatnim czasie sporo mówi się o Consent Mode v2, który wpływa na transparentne zbieranie danych o użytkownikach. Rozwiązanie wymaga jednoznacznej zgody użytkowników odwiedzających stronę na gromadzenie danych przez pliki cookie oraz na ich późniejsze wykorzystanie.

dhosting

Hosting WooCommerce – często zadawane pytania 

Jakie są wymagania systemowe dla WooCommerce?

Aby WooCommerce działał płynnie, Twoja strona WordPress musi spełniać określone wymagania systemowe. Zaleca się korzystanie z PHP w wersji 7.4 lub wyższej, MySQL w wersji 5.7 lub wyższej lub MariaDB w wersji 10.4 lub wyższej, oraz wsparcie dla HTTPS poprzez certyfikat SSL. Dla optymalnej wydajności, Twoje środowisko hostingowe powinno oferować wystarczającą ilość pamięci RAM (sugerujemy nie mniej niż 2 GB gwarantowanych zasobów) oraz odpowiednią konfigurację serwera, najlepiej z dostępem do technologii takich jak LiteSpeed.

Jak optymalizować WooCommerce dla lepszej wydajności?

Optymalizacja wydajności WooCommerce obejmuje kilka kluczowych działań, takich jak wybór wydajnego serwera, stosowanie cache’owania na poziomie serwera i wtyczek, minimalizowanie i łączenie plików CSS i JavaScript, optymalizacja obrazów oraz regularne aktualizacje WordPressa, WooCommerce. Rozważ także wykorzystanie Content Delivery Network (CDN) do szybszego dostarczania treści użytkownikom oraz upewnij się, że Twoja baza danych jest regularnie optymalizowana.

Jaka jest maksymalna ilość produktów w WooCommerce?

Teoretycznie WooCommerce nie ma ograniczenia co do liczby produktów, które można dodać do sklepu. Na grupach FB pojawiają się mity, że WooCommerce, to rozwiązanie dla maksymalnie kilkuset produktów. Głównym ograniczeniem w skalowaniu SKU w oparciu o WordPress jest dostępna w ramach planu hostingowego ilość RAM oraz moc procesora. W praktyce, w przypadku skalowalnych zasobów RAM i CPU, nie ma problemu z uruchomieniem WooCommerce z kilkudziesięcioma tysiącami produktów. 

Jakie praktyki bezpieczeństwa powinienem stosować w WooCommerce?

Zapewnienie bezpieczeństwa sklepu WooCommerce wymaga regularnych aktualizacji oprogramowania, stosowania silnych haseł, zabezpieczenia połączeń za pomocą certyfikatu SSL, regularnego tworzenia kopii zapasowych oraz monitorowania strony pod kątem próby logowania z innych niż nasza lokalizacji. Należy zaimplementować dodatkowe środki, takie jak ochrona przed atakami typu brute force oraz dokładne zasady dotyczące dostępu i uprawnień dla poszczególnych użytkowników.

Wybierz swój idealny plan szybkiego hostingu WooCommerce – Elastyczny Web Hosting 2.0

Rozpoczęcie przygody z własnym sklepem internetowym na platformie WooCommerce wymaga nie tylko świetnego pomysłu na biznes, ale także solidnych fundamentów technologicznych. Jednym z kluczowych elementów, który wpływa na sukces e-commerce, jest wybór odpowiedniego hostingu. Elastyczny Web Hosting 2.0 oferowany przez dhosting.pl to nowoczesne rozwiązanie hostingowe, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom najwyższej wydajności, bezpieczeństwa oraz elastyczności w zarządzaniu zasobami.

dhosting 2

Bezpieczeństwo

Elastyczny Web Hosting 2.0 wykorzystuje automatyczne skalowanie zasobów, co gwarantuje elastyczność dopasowania się do aktualnych potrzeb strony, zwiększając tym samym jej bezpieczeństwo i stabilność. Dzięki autorskim rozwiązaniom i zaawansowanym narzędziom takim jak AntySPAM, AntyDDoS, WAF (Web Application Firewall), czy Antywirus, użytkownicy mogą być pewni kompleksowej ochrony przed spamem, atakami DDoS oraz złośliwym oprogramowaniem. Darmowy certyfikat SSL dla każdej domeny poprawia bezpieczeństwo transmisji danych i pozytywnie wpływa na SEO.

Wydajność hostingu

Hosting jest napędzany przez LiteSpeed Web Server, zapewniając wydajność znacznie przewyższającą tradycyjne rozwiązania. Wsparcie dla LSCache i Redis, wydajne dyski NVMe oraz możliwość skalowania zasobów do 24 GHz CPU i 64 GB RAM gwarantują szybkie i płynne działanie sklepu, nawet przy dużym ruchu na stronie. Brak limitów transferu oraz nielimitowana liczba domen, e-maili i baz MySQL umożliwiają swobodny rozwój projektów.

Dostępne skrypty i technologie

Hosting wspiera wszystkie popularne wersje PHP (od 5.3 do 8.3), MariaDB 10.5.15 jako zaawansowany odpowiednik MySQL 8.0, a także technologie takie jak LiteSpeed, LSCache, Redis oraz integracja z Cloudflare.

Parametry serwera

Oferowane są bazowe parametry takie jak 1 GHz CPU, 2 GB RAM i 50 GB dysku NVMe w podstawowym abonamencie, z możliwością łatwego, automatycznego skalowania do 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1 TB dysku NVMe. Szybkość łącza serwera wynosi 1 Gbps, a gwarantowany uptime na poziomie 99.9% zapewnia ciągłą dostępność serwisów internetowych.

Kod rabatowy 5% dhosting.pl: szeruj

Elastyczny Web Hosting 2.0 od dhosting.pl jest doskonałym wyborem dla właścicieli sklepów WooCommerce, którzy szukają wydajnego i bezpiecznego rozwiązania – dhosting oferuje support dostępny 24/7.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małego bloga, czy dużego serwisu e-commerce, ten plan hostingowy dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając solidną platformę do rozwijania Twojego biznesu online.

Super oferty Last Minute