Odliczanie do Sylwestra

Odliczanie do Sylwestra - zobacz ile dni zostało.


Dzisiejsza data: 09-06-2023

Sylwester: 31-12-2022

Do Sylwestra pozostało 205 dni.

205 dni to 29 tygodni.

Ile dni zostało do Sylwestra 2022?

Sylwester, inaczej wigilia Nowego roku, to ostatni dzień w kalendarzu, który kojarzy nam się ze świętowaniem w gronie znajomych lub rodziny. Jest to czas podsumowań, ale także czas postanowień noworocznych, wiele osób planuje przyszły rok jako ten lepszy niż obecny.

Zaraz po północy wszędzie rozbrzmiewa dźwięk otwieranego szampana, a także sztucznych ogni. Nowy rok jest świętem i jest ustawowo wolny od pracy oraz szkoły. Najbliższe święto wypada w niedzielę, co niestety nie daje nam dodatkowego dnia wolnego od pracy.

Sylwester - ostatni dzień roku kalendarzowego

Sylwester kojarzy nam się z szampańską zabawą, ludzie mają różne sposoby na spędzenie czasu w ten wyjątkowy dzień. Najpopularniejszym sposobem jest domówka, wiele osób, szczególnie tych tańczących wybiera bale sylwestrowe, ale jest też sporo zwolenników Sylwestra organizowanego przez władze miasta. Niezależnie od wyboru, musimy przemyśleć jak chcemy się ubrać, zaplanować powrót oraz Nowy rok. Zobacz ile dni zostało do Sylwestra 2023 na naszej stronie.

Za ile Sylwester? Nowy rok tuż tuż

Nasze narzędzie pozwala na odliczanie dni do Sylwestra od aktualnej daty. Nie zostawiaj planowania na ostatni dzień i spędź koniec roku w wymarzonym stylu. Koniec roku, to intensywny czas, bo należy pamiętać, że Sylwester wypada dokładnie tydzień po Wigilii. Nowy Rok, to międzynarodowe święto, które zawsze wypada pierwszego dnia stycznia, kolejny dzień wolny wypada za pięć dni i jest to od niedawna dzień wolny od pracy - Święto Trzech Króli.